Strona główna

Gabinet pomocy psychologicznej dla dorosłych

Jeżeli przeżywasz: problemy osobiste – masz poczucie niskiej wartości, trudności w kontaktach społecznych, czujesz osamotnienie, brak wiary w siebie i w swoje możliwości, masz poczucie braku akceptacji lub przeżywasz problemy rodzinne, przechodzisz kryzys małżeński czy partnerski wynikający ze zdrady małżonka czy partnera, albo jego odejście, a może masz problemy wychowawcze związane z wychowaniem dzieci, jeżeli przed Tobą rozwód lub przeżywasz śmierć kogoś bliskiego, jeżeli masz problem w podjęciu decyzji na gruncie zawodowym, to zapraszam przyjdź i skorzystaj z pomocy psychologicznej. Opowiedz co jest trudne w Twoim życiu, podziel się sukcesem, jeśli zechcesz razem poszukamy nowej drogi lub pomogę Ci zaakceptować tę którą podążasz.

Nasza rozmowa pomoże Ci w zrozumieniu siebie i swojej sytuacji życiowej, jak i w zrozumieniu innych osób. Spojrzysz na problem z różnych perspektyw, co pozwali Ci przeanalizować różne warianty i ich konsekwencje zanim podejmiesz poważną decyzję życiową.

Jeżeli jesteś zestresowany, to w czasie spotkania będziesz mógł uczestniczyć w relaksacji, która wpłynie pozytywnie na Twój stan psychofizyczny. Ważnym elementem spotkania są często ustawienia indywidualne w oparciu o metodę B. Hellingera oraz techniki NLP i wizualizacje.

Od Ciebie zależy nad czym chcesz pracować i jakiej zmiany dokonać w Swoim życiu.

Zapraszam Jolanta Gałecka